Kurulduğu ilk günden itibaren gelişmeyi ve her zaman ileriye gitmeyi ilke haline getiren ADOBA A.Ş. Temmuz 2020’de e-ticaret faaliyetlerine başlamıştır.

Odağına her zaman müşterilerinin, paydaşlarının ihtiyaçlarını ve beklentilerini koyan ADOBA A.Ş. yenilikçi, sürdürülebilir ve uzun vadeli değer yaratmaya odaklanan dinamik ekibiyle ve yaptığı yatırımlarla çok daha fazla sayıda kullanıcıya ulaşmayı hedeflemektedir.

Teknoloji, ticaret ve müşteri memnuniyeti konusundaki tecrübesini e-ticaret sektöründe de göstermek amacıyla doganbazaar.com’ u kurmuştur. Bu platform müşterilere keyifli ve güvenilir alışveriş deneyimi sunmanın yanı sıra satıcılara da mağaza açarak ürünlerini daha geniş kitleler ile buluşturma imkânı sunmaktadır.

Hedefi her zaman başarılarının üzerine koyarak ilerlemek olan ADOBA A.Ş. e-ticaret sektöründe yaptığı satışlarla yetinmeyip ürünlerini yurt dışındaki müşterileriyle de buluşturmak için ihracat yapmaya başlamıştır.

Gerek ülkemiz gerekse dünya ekonomisi için önemli olanın üretim yapmak olduğunun bilincinde olan ADOBA A.Ş. satışını yaptığı ürünleri kendi bünyesinde üretebilmek adına plastik, kırtasiye, gıda gibi sektörlerde yatırımlarda bulunmuş, halihazırda faaliyet gösteren işletmeleri bünyesine katmış ve yeni tesisler kurmuştur.

ADOBA’nın benzersiz kurum kültürünü benimsediği dürüstlük ve güven ilkesi oluşturmaktadır. İşi gelişip ilerlese dahi sahip olduğu değerler, amacına doğru ilerlerken duyduğu kazanma tutkusu, çalışanları arasında aktarılarak hem günümüz hem de gelecek nesiller için tüketicilerin yaşamlarını iyileştirme ve pozitif bir katkı sağlama konusunda ilham vermektedir.

Sahip olduğu sermayeyi hem kendi hem de içinde yaşadığı toplumun yararına kullanmak için çalışarak şirketin uzun vadede başarılı olmasını sağlayacak şekilde hareket etmektedir.

Faaliyet gösterdiği ve kendisi için stratejik önem taşıyan tüm alanlarda en iyi olmaya çalışan ADOBA içeride ve dışarıda en iyilerle kıyaslayarak kendi performansını ölçmektedir. İnovasyona büyük önem vererek marka değerini artıracak, tüketici gereksinimlerini karşılayacak şekilde yeni ürünler ve hizmetler geliştirerek sorumluluk taşıdığı her alanda liderlik etmek için çalışmalarına devam etmektedir.